Офіційний сайт фан-клубу "Ювентус" в Україні

Правила вступу:

Привіт, друзі.

Для вступу в офіційний фан клуб в першу чергу потрібно заповнити форму та надіслати її сканкопію на нашу офіційну пошту jfcukraine@gmail.com.

Членський внесок на те, щоб стати членом фан клубу складає 25 євро, але ще ми повинні сплачувати комісію, тому вимушені збирати по 30 євро. Якщо ви стаєте членом фан клубу, то отримуєте іменну картку на сезон 2019/2020, яка дозволить вам потенційно бронювати квитки за зниженною ціною, та отримати 10% знижки на всі товари та послуги від Юве. Ця картка діє 1 рік. Чому лише потенційно бронювати, бо з цього сезону Юве вводить додаткову картку: Juventus Card. Вона коштує 15 євро, разрахована на 10 років і якраз вона надає вам право доступу до системи бронювання квитків. Якщо ви вирішите оформляти Juventus Card, будь ласка, заповніть цю форму, а потім її скан та скан вашого документу вказанного при реєстрації (зазвичай закордонний паспорт) надішліть на нашу пошту jfcukraine@gmail.com.

Отже, якщо ви хочете не тільки стати членом офіційного фан клубу, але й відвідувати матчі Юве в цьому сезоні, вам потрібно буде оформити собі обидві картки. Разом це коштує 45 євро, якщо лише членом фан клубу - 30 євро. Це і є одне з головних нововведень Юве на цей сезон, яке стосується всіх вболівальників.

Гроші потрібно надсилати на картку:
5355 5711 0147 8170 для сплати в грн по курсу НБУ на день сплати,
5355 5731 0002 4682 для сплати в євро.
Отримувач: Ольга Трительницька.
ОБОВ'ЯЗКОВО присилати підтвердження по сплаті на пошту jfcukraine@gmail.com.

Привілеї:

Друзі,

Раді вам повідомити, що наш фан клуб JOFC Ukraine пройшов аттестацію на поточний сезон 2019-2020. Хочемо подякувати всім, хто став членами нашого фан клубу і вітаємо в родині офіційних фанів Юве.

Привілеї членів офіційного фан клубу:
• Всі члени фан клубу отримують 10% знижку на придбання офіційних товарів та послуг від Juventus Football Club s.P.a. З повним переліком можна ознайомитись на офіційному сайті: https://www.juventus.com/en/fans/official-fan-club/exclusive-benefits.php.
• Ті хто придбав Juventus Card також отримують можливість придбання квитків на матчі Ювентуса (як домашні так і виїздні). А з цього сезону ще і за ціною трохи нижче звичайної - на найближчі матчі знижка складає 10 євро.

Також Ювентус просить нагадати, що всі члени офіційних фан клубів є представниками Ювентуса. Тому прохання дотримуватись зобов’язень, підписаних у анкеті (про утримання від скоєння злочину, і т.ін.). Офіційні заходи фан-клубів повинні бути абсолютно нейтральними та не мати ніяких політичних чи релігійних конотацій.
football match

Придбання квитків:

Друзі,

Ми хочемо нагадати вам як придбати квитки на матч для членів фан клубу JOFC Ukraine на поточний сезон 2019-2020рр. Для уникнення скарг та зайвих нервів, будь ласка, ретельно прочитайте їх.

1. Для того, щоб потрапити на матч Юве ви повинні заздалегідь подати заявку, надіславши листа на нашу офіційну пошту jfcukraine@gmail.com. Це єдиний спосіб подачі заявок. Як тільки заявка від вас потрапляє на нашу пошту ви потрапляєте в список бажаючих потрапити на цей матч. Ближче до дати матчу ми на нашій офіційній сторінці викладаємо інформацію стосовно квитків, і ви обираєте в який сектор хочете потрапити та направляєте цю інформацію на нашу пошту.

2. Наступним кроком ми отримуємо відповідь від Юве скільки квитків нам виділено. Якщо кількість квитків дорівнює кількості заявок – всі отримають підтвердження і можуть оплатити квитки за реквізитами, надісланими вам у листі.
ФОРС-МАЖОР: такого ще ніколи не траплялося, але ми повинні вас попередити.
Якщо квитків нам буде виділено менше, аніж бажаючих потрапити на матч, то ми будемо їх розподіляти по такому принципу:
- Ми враховуємо скільки матчів ви відвідали до поточного матчу. Наприклад, якщо Людина А відвідала вже 2 матчі, а людина Б жодного, то перевага в черзі надається людині Б
- При рівній кількості відвіданих матчів: хто перший подав заявку, той і отримує квиток.
НАГОЛОШУЄМО: Ще жодного разу така ситуація не складалася, але ми повинні прописати умови її вирішення.

3. Як тільки ви оплатите свій квиток і Юве підтвердить оплату – квитки надійдуть вам на вашу картку Juventus Card (домашні матчі), або ваучер, який треба обміняти в касі (виїзний матч).
Приїхати на стадіон в день матчу зі своєю карткою (на домашній матч), або з квитком (на виїзний) та паспортом.

Гарного вам сезону і поїздок.
Finno alla fine.
ticket